JRS makelaars

Kruisstraat 26
Haarlem

Winkelpand op A1 locatie in centrum van Haarlem!

Als er één gebouw opvalt in de Kruisstraat is het dit wel. Bijzonder en uniek.
De indrukwekkende trapgevel met een bijpassende luifel is een absolute eye-catcher. Het pand is een schepping van de Haarlemse architect C.C. van Beaumont (1891 – 1968) en is gebouwd in 1931/1932 in de stijl van de Oudhollandse Renaissance uit omstreeks 1600. De oorspronkelijke functie was een apotheek met bovenwoning.
Van Beaumont heeft het pand voorzien van een rijk geornamen-teerde voorgevel.

Het woon-winkelpand is gelegen in het verlengde van de druk bezochte Barteljorisstraat met veel passanten. Ligging aan de zogenaamde ‘rode loper’ , de wandelroute van het NS station Haarlem naar de Grote Markt.
In de directe omgeving bevinden zich verschillende nationale en internationale retailers waaronder: H&M, Nespresso, Sissy Boy, Casa, Douglas, NIKKIE, Vanilia, Rituals, KPN

INDELING:

Begane grond: winkelruimte, toilet, hal, pantry en achterkamer en berging totaal groot 152 M2 BVO,
1e verdieping: woonruimte: woonkamer, berging, extra kamer, keuken, overloop/hal, badkamer met douche en toilet, slaapkamer, totaal groot 110 m2
2e verdieping: overloop, slaapkamer, groot 27 m2
3e verdieping: vliering met vide, groot 4 m2

VOORZIENINGEN:
– pantry;
– toilet;
– c.v.-gas
– achtertuin gelegen op het westen, groot ca. 209 m2
– tevens achteringang via de Lange Margarethastraat

LOCATIE:
De Kruisstraat is een bekende winkelstraat met vele karakteristieke winkels. Het is één van de belangrijkste winkelstraten in het centrum van Haarlem. Op deze toplocatie midden in Haarlem vindt u o.a. bekende kledingwinkels en schoenenzaken. Het centrum is zeven dagen per week geopend.

PARKEREN:
Voldoende parkeergelegenheid in nabij gelegen parkeergarages de Appelaar en Stationsplein.
Het winkelpand is goed bereikbaar met openbaar vervoer. Het NS station is op loopafstand.

BTW:
Niet van toepassing.

BESTEMMING:

Bestemmingsplan: Centrum 2, zoals detailhandel, dienstverlening, horeca enz.
Uitbreidingsmogelijkheden: in goed overleg met de Gemeente Haarlem bestaat de mogelijkheid tot (beperkte) uitbreiding/herontwikkeling

– Vraagprijs € 2.100.000,.- k.k.
– Aanvaarding in overleg.
– Oplevering in huidige staat.

BEZICHTIGING:
Uitsluitend op afspraak.

Terug naar overzicht

Kenmerken

Prijs€ 2.100.000,- k.k.
StatusBeschikbaar
Type aanvaardingIn overleg
Aantal verdiepingen4
Bouwjaar1931

Foto's

Plattegronden